Kuchynské linky
onas-img-0

Kuchynské linky

Luxusné a elegantné kuchynské linky na mieru vašej domácnosti

Precíznosť, dizajnovosť a elegancia v každom detaile – také sú kuchynské linky na mieru od JOER,

ktoré podčiarknu váš vycibrený vkus. Každú návštevu ohúri a fascinuje ich úžasná praktickosť a priestrannosť.

onas-img-1

Kuchynské linky

Vysnívaná kuchynská linka

Je kuchyňa na mieru vaším snom? S nami už snívať nemusíte. Garantujeme dokonalé naplnenie vašej predstavy o novej kuchyni, s dôrazom na súlad priestoru a jeho maximálne využitie. Vaša kuchyňa nebude len originálna, ale aj praktická, priestranná a úžasne funkčná. Uvedomujeme si totiž, že v kuchyni sa denne schádza celá rodina i prípadné návštevy, a preto naše kuchynské linky na mieru vynikajú nielen účelovosťou, ale aj estetickosťou a efektívnym členením priestoru.

Vždy si radi vypočujeme vašu predstavu, postrehy a nápady (farba, povrch, materiál, pracovná doska, rozmiestnenie spotrebičov atď.). Všetky požadované aspekty zladíme a skombinujeme tak, aby naši zákazníci mali dokonalé linky na mieru. Za výzvu považujeme každý atypický priestor. Vyrobíme nábytok, ktorý zaručí, aby nevyšiel nazmar ani kúsok úžitkovej plochy.

onas-img-2

Kuchynské linky

Kuchynské linky s dôrazom na komfort

Viac ako pätnásťročné skúsenosti nám ukázali, že kuchynské linky majú vlastné príbehy, ktoré sa v našej réžii vždy končia šťastne. Úvodom je profesionálna vizualizácia, vďaka ktorej získate konkrétnejšiu predstavu o vašej novej kuchyni. Pomyselný záver je úspešná a bezproblémová realizácia elegantnej a luxusnej kuchynskej linky na mieru, ktorá odráža vašu fantáziu, vkus, predstavivosť, ale istým spôsobom aj vašu osobnosť a kreativitu. Pre inšpiráciu vás pozývame k nahliadnutiu už realizovaných projektov.

Naším cieľom je dokonalé zladenie každého prvku, aby ste mali kuchyňu, ktorá prispeje ku komfortu celej domác- nosti a stane sa vyhľadávaným miestom nielen na varenie, pečenie či spoločné stolovanie, ale aj trávenie príjemných chvíľ s rodinou a známymi.

Referencie zákazníkov

Kvalitný nábytok priamo od výrobcu. Ich jednoduchý a moderný dizajn úplne zmenil atmosféru nášho domu. Sme nadmieru spokojní s ich produktami.

Jana K.

Bratislava