Vstavané skrine

Garantujeme, že vaše vstavané skrine budú nadčasové a štýlové. Ak máte netradičné požiadavky a túžite po atyp- ickom riešení – stavte na odborníkov. Radi si vypočujeme vaše predstavy a navrhneme ideálne riešenie tak, aby sa vstavaná skriňa vynímala v izbe a zároveň pôsobila dizajnovo, luxusne a elegantne. Stane sa multifunkčným prie- storom, ktorý bude vizuálne pútavý, maximálne funkčný a samozrejme praktický. Navyše zjednotí celý interiér, čiže nenaruší štýl miestnosti. S ostatným interiérovým vybavením bude vaša vstavaná skriňa pôsobiť ucelene a vytvorí harmonický celok. Oblečenie a ostatné veci uložené v skrini nebudú vystavené zbytočnému prachu či svetlu. Stavte na nábytok na mieru – stavte na praktickú originalitu a eleganciu.

VSTAVANÉ SKRINE

Dokonalý prehľad vďaka vstavaným skriniam

Sme špecialisti na vstavané skrine na mieru. Pomôžeme vám získať dostatok odkladacieho priestoru a navyše aj zaujímavý dizajnový prvok. Naše vstavané skrine totiž ozvláštnia každú izbu a dotvoria jej celkový vzhľad. Vstavané skrine na mieru vyriešia nedostatok priestoru.

Navrhneme vám vstavané skrine, presne na mieru vašich izieb – či už ide o spálňu, chodbu, detskú izbu alebo pred- sieň. Pohodlne a bez problémov v nich uskladníte všetko vaše oblečenie, topánky aj ostatné doplnky. V primeranej miere zosúladíme pomer a počet poličiek, zásuviek i priestoru na vešanie pre optimálne využitie celej vašej skrine. Vďaka vstavaným skriniam máte všetko prehľadne uložené a vždy viete, kde sa čo nachádza. Ich nespornou výhodou je priestrannosť. Citlivo pristupujeme k voľbe tvaru, typu, farieb, použitého materiálu, kovania, ako aj k šírke, výške, hĺbke, počtu dverí, spôsobu otvárania či doplnkov ako zrkadlo, príp. osvetlenie. Pre inšpiráciu odporúčame nahliad- nuť do našich katalógov, či realizovaných projektov.

Referencie zákazníkov

Kvalitný nábytok priamo od výrobcu. Ich jednoduchý a moderný dizajn úplne zmenil atmosféru nášho domu. Sme nadmieru spokojní s ich produktami.

Jana K.

Bratislava